Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło weselne Chiavari

  • Krzesło weselne Chiavari

Wynajem krzeseł weselnych

Chiavari to jedno z nielicznych krzeseł w naszym asortymencie dość ściśle przyporządkowane do określonej funkcji. Jest to bowiem typowe krzesło weselne, projektowane i produkowane z takim właśnie przeznaczeniem w zamyśle. Krzesło wykonane jest w całości ze stali i malowane na biało. Dla podniesienia wygody wyposażone zostało w cienką, zdejmowaną poduszkę na siedzisko, która tapicerowana jest skórą ekologiczną. Charakterystycznym elementem w designie krzesła Chiavari są poziome szczebelki, występujące zarówno w wysokim oparciu, jak i na poziomie nóg. Chiavari jest wyraźnie inspirowane klasycznymi krzesłami drewnianymi o bardzo podobnej formie.

Wypożyczalnia eventowa – Poznań, Opole, Warszawa

Jeżeli Organizują Państwo przyjęcie weselne lub uroczystość zaślubin, to z przyjemnością informujemy, że nasza wypożyczalnia oferuje wynajem mebli weselnych i ślubnych w pełnym zakresie. U nas wynajmą Państwo krzesła, stoły, tekstylia, a nawet zadaszenia namiotowe na eventy plenerowe. Coraz więcej osób decyduje się na plenerowe zaślubiny oraz plenerowe przyjęcie weselne w otoczeniu ogrodu. Na takie okoliczności oferujemy pawilony ślubne oraz namioty weselne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Całkowita wysokość krzesła: 92 cm

Wytrzymałość: 150 kg

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.