Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Snack-Bar podświetlany

  • Snack-Bary podświetlane

Podświetlany Snack-Bar

Nasza kolekcja mebli podświetlanych stale się powiększa. Jednym z nowszych nabytków są tu efektowne Snack-Bary z podświetleniem. Snack-Bary wykonane są z częściowo przepuszczającego światło białego polietylenu. Takie rozwiązanie materiałowe nie tylko umożliwia podświetlenie i zapewnia estetyczny wygląd tych mebli, ale także sprawia, że są one odporne na wilgoć, w tym także na czynniki atmosferyczne. Snack-Bary są dzięki temu także odporne na zabrudzenia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Z punktu widzenia zastosowania eventowego są to same pozytywy.

Efektowne meble na Twój event

Podświetlane Snack-Bary to jedne z tych mebli, które pomimo nazwy identyfikującej je z konkretnym zastosowaniem, w tym przypadku baru lub bufetu, są raczej meblami uniwersalnymi. Świetnie sprawdzają się również podczas eventów marketingowych, prezentacji oraz na różnego rodzaju imprezach targowych. Polietylenowy Snack-Bar na życzenie klienta może zostać dodatkowo oklejony. Wypożyczalnia na zamówienie może umieścić na froncie mebla logotyp, nazwę eventu, nazwę firmy lub adres strony www. W puli potencjalnych zastosowań można wymienić chociażby ekspozycję materiałów reklamowych lub wykorzystanie jako kontuar dla obsługi eventu, osób prowadzących prezentację, itp.

Wypożyczalnia – Wrocław, Warszawa, Łódź

Do aranżacji wykorzystującej podświetlane Snack-Bary polecamy również inne meble podświetlane z naszej kolekcji, a w tym podświetlane pufy, stoliki koktajlowe oraz lady barowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie.

Wymiary:
Szerokość: 165 cm
Głębokość: 60 cm (wymiar blatu: 43 cm)
Wysokość: 100 cm

Waga: 30kg

Materiał: polietylen

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.