Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Gio podświetlana

  • Duża puga eventowa z podświetleniem

Największa pufa na świecie?

Podświetlana pufa Gio to największa pufa w naszej kolekcji i prawdopodobnie największy tego typu mebel dostępny aktualnie na rynku. Ta okrągła pufa wykonana jest z estetycznego i trwałego polietylenu. W najszerszym miejscu jej średnica to aż 145cm. Jest to zatem pufa olbrzym, na której pomieści się wygodnie kilka osób. Siedzisko pufy wykonane jest jako miękka poduszka tapicerowana jasną skórą ekologiczną. Takie rozwiązanie urozmaica bryłę mebla, a do tego w sposób znaczący podnosi komfort użytkowania. Ze względu na wspomnianą poduszkę siedziska pufa przeznaczona jest do stosowania we wnętrzach i pod zadaszeniem.

Wynajem mebli podświetlanych

Pufę Gio rekomendujemy na wszelkiego rodzaju spotkania o charakterze towarzyskim oraz integracyjnym. Obszerna podświetlana pufa sprzyja luźnej rozmowie, nawiązywaniu kontaktów i ogólnie swobodnej atmosferze. Wynajem puf Gio proponujemy łączyć z pozostałymi meblami podświetlanymi z naszej podświetlanej kolekcji. Szczególnie polecamy wynajem podświetlanych puf Snake oraz podświetlanych Snack-Barów. Są to meble wyprodukowane przez znaną włoską firmę SLIDE, zaprojektowane przez wziętych projektantów i dedykowane do stosowania razem. Zachęcamy również do przejrzenia pozostałego asortymentu mebli z podświetleniem LED, gdzie z pewnością zainteresują Państwa podświetlane lady barowe oraz stoliki koktajlowe.

Wymiary:
Średnica: 145 cm
Wysokość: 53 cm

Waga: 29kg

Materiał:
Podstawa/baza: polietylen
Poduszka: skóra ekologiczna

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.