Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Podświetlana pufa Snake

  • Podświetlana pufa snake

Pufa jak wąż…

Pufa Snake, czyli ‘wąż’ nie bez przyczyny ma taką właśnie nazwę. Jest to bowiem podświetlany odpowiednik oferowanych przez nas już od dość dawna puf Ottoman 1/4, czyli puf o wydłużonym kształcie, zakrzywionych w planie. Dzięki temu zakrzywieniu pufy Snake można zestawiać w różne kształty, jak fale, zygzaki, okręgi, itp. Prezentowana pufa wykonana jest z białego, częściowo transparentnego polietylenu, dzięki czemu można ją efektownie podświetlić od wewnątrz. Pufy tego typu można także bez obaw stosować podczas eventów outdoorowych. Dzięki zastosowaniu polietylenu pufy są odporne na wilgoć i zabrudzenia, a także łatwe do utrzymania w czystości.

Efektowna aranżacja na wyciągnięcie ręki

Wynajem puf Snake polecamy na imprezy integracyjne, spotkania towarzyskie oraz eventy marketingowe. Podświetlone meble tworzą efekt i atmosferę, której nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Czysta, podświetlona biel prezentuje się niezwykle efektownie tak samo we wnętrzach jak i w plenerze, szczególnie wieczorową porą. Podświetlane pufy Snake zrobią oszołamiające wrażenie na tle zadbanego ogrodu albo nowoczesnej lub klasycznej architektury.

Wynajem mebli podświetlanych

Doradzamy łączenie podświetlanych puf Snake z innymi meblami podświetlanymi z naszego asortymentu. Szczególnie polecamy pozostałe meble firmy SLIDE, czyli Snack-Bary i olbrzymie pufy Gio. Do tego kompletu świetnie nada się również podświetlana lada barowa Peglo, a także podświetlane stoliki koktajlowe.

Wymiary:
Szerokość: 123 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 43 cm

Waga: 11kg

Materiał: polietylen

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.