Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lustro z ornamentem

  • Wyopżyczalnia krzeseł i sprzętu eventowego

Lustro z klasą

Czy lustro klasyczne, to też lustro z klasą? W tym przypadku z pewnością tak. Prezentujemy lustro stojące, które wyróżnia się swoją klasyczną szeroką ramą zdobioną artystycznymi ornamentami. Do produkcji lustra wykorzystano bardzo solidne materiały, a w tym płytę MDF oraz lite drewno eukaliptusowe. Całość wykończona jest z nadzwyczajną starannością, dając efekt klasycznej elegancji, bez nawet odrobiny kiczu.

Idealne do eleganckiej szatni

Lustro stojące z ornamentem to świetny wybór do aranżacji tworzonych w zabytkowych wnętrzach oraz na tle architektury minionych epok. Coraz częściej spotyka się odrestaurowane zamki, pałace, rezydencje lub kamienice, w których urządza się hotele, restauracje, itp. Prawdziwa architektura, przy całym szacunku dla dzisiejszych architektów, i często zjawiskowe otoczenie, nadają eventowi szczególną atmosferę, prestiż czy rangę. W takich właśnie przypadkach stojące lustro z ornamentem odegra świetnie swoją rolę. Można je wykorzystać chociażby jako praktyczny element dekoracji lub jako wyposażenie szatni. Na takie okazje wypożyczalnia poleca również wynajem eleganckich lad pikowanych oraz wynajem wieszaków-szatni z numerkami.

Wypożyczalnia krzeseł poleca

W asortymencie naszej wypożyczalni poza prezentowanym tutaj lustrem z ornamentem mamy również inne lustro stojące o zbliżonych gabarytach, które pod względem wzornictwa jest o wiele bardziej oszczędne i nowoczesne. Naszym klientom proponujemy zatem dwa lustra do wyboru, z których pierwsze, czyli lustro z ornamentem, jest nieco bardziej klasyczne i idealnie nadaje się na przykład do wnętrz zabytkowych i eleganckich aranżacji. Drugie natomiast jest o wiele bardziej współczesne, prostsze pod względem formy i przez to bardzo uniwersalne.

Wymiary:
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 4 cm
Wysokość: 160 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.