Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Ottoman zielona

  • Wynajem puf - zielona pufa Ottoman

Zielona kostka

Mała pufa kostka w kolorze zielonym to najprostsza i najmniejsza z puf Ottoman w naszej kolekcji. Pufa posiada tapicerkę z ekoskóry, a jej wymiary to zaledwie 45 na 45 na 45cm.  Jest to zatem zgrabna kostka, która pośród innych tego typu mebli wyróżnia się przyjemną jasnozieloną barwą. Pufy tego typu wykorzystywane są najczęściej w wystroju eventów o charakterze towarzyskim, imprez integracyjnych, a także jako dodatek w aranżacjach eventów promocyjnych, stoisk targowych, itp.

Mała rzecz, a cieszy

Jeżeli pragną Państwo stworzyć niecodzienną aranżację w oparciu o pufy, to mamy dobrą wiadomość, W asortymencie wypożyczalni posiadamy Pufy Ottoman w kilku kolorach, a w tym pufy w kolorze czarnym, białym, czerwonym i pomarańczowym. Warto również telefonicznie lub mailowo skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta i w ten sposób zasięgnąć informacji co do szczegółów oferty. Może się bowiem okazać, że nie wszystkie nasze meble wyeksponowane są w witrynie.

Pufa tapicerowana eko-skórą o wymiarach 45x45x45cm.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.