Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa Le Corbusier Czarna

  • Krzesła na wynajem Zabrze

Nowoczesna sofa dwuosobowa Le Corbusier idealna na eleganckie i stylowe eventy.

WYMIARY (szer x gł x wys): 130x70x67cm

Sofa z marzeń

Z naszej oferty wypożyczalni z pewnością warto polecić Sofę Le Corbusier Black. Jest to wysoce komfortowy model, który z dużym prawdopodobieństwem urzeknie wszystkich gości. Ma eleganckie i cechujące się bardzo dobrym stylowym wyglądem z obiciem z ekoskóry w kolorze czarnym. Model ten pasuje na licznego rodzaju eventy takie jak, bale, bankiety, wesela, akcje marketingowe, spotkania biznesowe, kąciki VIP, imprezy z tańcem i muzyką. Sofa Le Corbusier Black wręcz emanuje wygodą już po samym jej wyglądzie. Chromowane wykończenia na czarnej tapicerce wykonanej z ekoskóry, są połączeniem jak dotąd niespotykanym.

Magia wieczoru

Blask imprez bez sofy Le Corbusier Black? Trudno ją zastąpić. Z odpowiednim wystrojem eventowym plus zaopatrzeniem mutlimedialnym i oświetleniowym, efekt będzie iście piorunujący. Na palcach jednej ręki można by policzyć imprezy, które mogły by się z takim eventem równać. Taktyczne rozplanowanie zagospodarowania przestrzennego upewnia nas tylko w naszym przekonaniu że event nie może się nie udać.

Zbierz dużynę

Sofa Le Corbusier jest wprost stworzona do tego aby zestawić ją w kompozycji eventowej obok fotela z tej samej serii i stolika kawowego. Taki komplet to zgrana drużyna. Takimi prostymi zabiegami możemy podbić serca odwiedzających. Możemy im dać w pełni satysfakcjonujący relaks i odprężenie na wiele długich godzin. Goście po uczestnictwie w takiej imprezie, wrócą do domu wypoczęci i naładowani pozytywną eventu. To ładne i stylowe siedzisko posuwa do przodu meble eventowe. Zapraszamy do zamówień! Nasza sofa Le Corbusier w kolorze czerni, jest stworzona, aby dołączyć do kompozycji z jej udziałem kolejne pasujące elementy. Model ten to szczyt obecnych możliwości produkcyjnych w dziedzinie mebli eventowych. Może być zastosowana zarówno na bankietach, jak i w klubach, czy weselach, oraz we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Nie czekaj już dłużej, meble eventowe czekają na Twoje zamówienia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.