Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Mównica Wave

800.00zł netto
  • Nowoczesna mównica - wynajem

Dynamiczna forma

Mównica Wave to jeden z ciekawszych mebli eventowych w naszej kolekcji. Wyróżnia się wyjątkowo oryginalną, plastyczną formą. Dynamicznie zarysowane linie krawędzi sprawiają, że mównica prezentuje się jako mebel niezwykle nowoczesny. Czysta biel zastosowanego tworzywa, spójność i ujednolicenie pod względem materiałowym, a przy tym brak jakichkolwiek charakterystycznych dodatków lub ornamentów, sprawiają, że jest to mebel, który z łatwością wkomponuje się w każde otoczenie. Mównica sprawdzi się jednakowo dobrze we wnętrzu nowoczesnej sali konferencyjnej, na okolicznościowej gali w miejskim amfiteatrze lub podczas uroczystości odbywającej się na tle zabytkowej architektury.

Wynajem mównic Kraków, Warszawa

Poza prezentowaną tutaj mównicą Wave w zasobach wypożyczalni znajdą Państwo również dwie inne mównice. Pierwsza z nich to mównica z plexi giętej z fasadą idealną do umieszczenia logo lub nazwy firmy, co z przyjemnością wykonamy na zamówienie. Druga natomiast to prosta mównica transparentna, czyli nowoczesny wzór bez ekstrawagancji. Polecamy obie.

Wymiary:

  • długość: 62cm
  • szerokość: 62cm
  • wysokość: 120cm
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.