Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Termoport

  • Termos do transportu pojemników GN
  • Termoporty - wynajem

Praktyczny termos transportowy

Przedstawiamy praktyczny i funkcjonalny termoport. Urządzenie to występuje również pod nazwą termos cateringowy, termos gastronomiczny lub pojemnik termoizolacyjny. Jest to bardzo pożyteczny sprzęt eventowy, przeznaczony do transportu zimnych lub gorących potraw, a konkretnie zawierających te potrawy GN-ów w rozmiarze 1/1.

Pojemnik termiczny na GN-y

Obudowa termoportu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w tym przypadku jest to polipropylen w kolorze khaki. Jest to materiał całkowicie odporny na wilgoć, bardzo łatwy do czyszczenia. Wypełnienie ścianek, czyli izolację, wykonano z lekkiej pianki poliuretanowej. Termoport posiada po obu stronach górnej części obudowy uchwyty, dzięki którym można go łatwo i wygodnie przenosić. Wnętrze może pomieścić dwa GN-y o głębokości 200mm lub odpowiednio większą ilość płytszych pojemników.  

Wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa, Wrocław, Opole

Poza termoportem wypożyczalnia oferuje wynajem szerokiej gamy sprzętu gastronomicznego i cateringowego. W ofercie posiadamy między innymi GN-y ze stali nierdzewnej, wózki na talerze, wózki gastronomiczne, porcelanę i szkło, sprzęt kelnerski i wiele innych.

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 625 mm
  • głębokość: 450 mm
  • szerokość: 650 mm

Materiał obudowy: polipropylen

Materiał izolacji: pianka poliuretanowa

Przeznaczony do GN 1/1 (530mm x 325mm)

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.