Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Hoker Loft

Stalowy stołek barowy

Hoker Loft to jeden z naszych mebli dedykowanych na tak zwane eventy loftowe. Są to imprezy organizowane na ogół w starych industrialnych wnętrzach, na poddaszach budynków fabrycznych, itp. W stylu loft dominują surowe materiały i stal pod najrozmaitszymi postaciami. Przedstawiany tu stalowy hoker, często określany również jako stołek barowy, idealnie wpisuje się w ten właśnie styl.

Mocna konstrukcja

Hoker Loft wykonany został z wytrzymałej blachy stalowej. Dodatkową wytrzymałość daje mu profilowanie elementów. Dzięki rozmaitym tłoczeniom producent hokera nie tylko podniół jego estetykę, ale także znacznie wzmocnił jego konstrukcję. Jak przystało na mebel barowy dedykowany do surowych aranżacji loftowych, hoker jest całkowicie odporny na wilgoć. W normalnych warunkach użytkowania praktycznie niemożliwe jest jego trwałe zabrudzenie lub zniszczenie. Polecamy hoker do stosowania zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

Wypożyczalnia krzeseł i hokerów Warszawa

W asortymencie wypożyczalni poza prezentowanymi tutaj hokerami znajdują się również stalowe krzesła loftowe. Polecamy także wynajem beczek, które posłużyć mogą jako oryginalne stoliki koktajlowe. W przypadku dodatkowych pytań o asortyment zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.