Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik kawowy kwadratowy czarny

25.00zł netto
  • Wypożyczalnia stołów Wrocław
  • Wypożyczalnia stołów Poznań

Elegancki kwadratowy stolik kawowy czarny wykonany z płyty laminowanej.

Modny kwadrat

Stolik kawowy ma blat, który jest kwadratem o bokach o długości 55cm. Posiada 45cm wysokości, w związku z czym wynajem mebli będzie świetnie pasował do puff ottoman, lub sof i foteli z serii Chesterfield lub Le Corbusier. Jego główne przeznaczenie to kawa. Ładnie pasuje z innymi ciemnymi meblami, lub też na zasadzie kontrastu z białymi. W zestawieniu ze ślicznymi dekoracjami w sali zrobi furorę. W naszej ofercie znajdą Pańswto również piękne wazony, które współgrając ze stolikiem będą tworzyć udaną kompozycję wraz ze świeżymi kwiatami.

Minimalizm

Minimalistyczne kompozycje bronią się w dzisiejszych czasach same. Sztuką jest zrobić udaną minimalistyczną kompozycję, która będzie gwarantem udanego eventu. Z naszym portalem nie będzie to już takie trudne. Nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju meble, które będą doskonałymi składnikami w budowie meblowej kompozycji o charakterze minimalistycznym. Prawidłowy sposób nie zawsze jest jeden i oczywisty, ale to dość proste ustawić meble tak aby były ładną i udaną kompozycją.

Event na tak

Dobra zapowiedź eventu może sprawić, że zdecydowana większość wśród zaproszonych może powiedzieć tak. W imprezach promocyjnych oraz o charakterze rozrywkowym, głównie chodzi o jak najbardziej obfitą frekwencję wśród odwiedzających event właśnie tego wyjątkowego dnia. Duża frekwencja to zwrot kosztów wynajmu i organizacji eventu oraz czyste zyski. Stolik Kawowy Czarny będzie pasował na wiele rodzajów imprez takich jak bankiety, czy imprezy firmowe. Wyruszając w świat dowiadujemy się, że wynajem mebli to rozwiązanie będące na czasie, chciało by się rzecz- idzie z duchem czasu. Na pewno o tym stoliku można powiedzieć, że swoim wizualnym projektem deklasyfikuje inne modele konkurencji. Często jest tak że warto z początku postawić na prostotę, równie warto również do niej wracać, bo urządzanie eventów w formie z przepychem zrobiło by się zbyt oczywiste i zbyt nudne. Zapraszamy do dzwonienia, miła obsługa z pewnością rozjaśni Państwu umysł.

Wymiary:
Szerokość: 55 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 45 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.