Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Sofa Round

  • Krzesła na wynajem Gliwice
  • Krzesła na wynajem Wałbrzych

Sofa Round

Sofa Round jest dedykowana dla 12 osób. Stanowi ona oryginalne urozmaicenie każdego eventu. Ten ekskluzywny model sofy polecany jest w szczególności na przyjęcia z klasą. Przepiękna i starannie wykonana tapicerka ze skóry ekologicznej, przynosi na myśl niewiarygodne konstrukcje rodem z zagranicy. Sofa round idzie równo z najnowszymi trendami ze świata meblarskiego. Sofa ta przystosowana jest, aby siedziało przy niej aż 12 osób. Jej konstrukcja jest na tyle oryginalna, że goście z pewnością będą mile zaskoczeni, gdy przyjdzie im ją zobaczyć. Wtedy na pewno z wielką przyjemnością na niej usiądą. Oparcie zbudowane jest na wzór koła, tak samo ulokowane są siedziska.

Komfortowe dni

Sofa jest bardzo komfortowa, za zasługą przemyślanej konstrukcji i specjalnych materiałów, które są wygodne dla naszych ciał. Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie, dlatego niebezpodstawnie wprowadziliśmy sofę round jako pełnoprawny eventowy produkt. Mebel ten odniósł już sukces na dużej ilości eventów, a z dnia na dzień baza udanych eventów rośnie. Meble są zachwycające, zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających uczestników Twojego eventu. Sprawdź już dziś, jakie to może być proste.

Konfiguracje jakie chcesz

Do sofy round polecamy otoman crv, pufę, która może służyć jako podnóżek, wystarczy ustawić takie 4 dookoła sofy round, a miejsce na nogi będzie miał każdy z uczestników. W swojej ofercie posiadamy liczne dekoracje i akcesoria eventowe. Najbardziej prostym zabiegiem upiększającym event, jest jego przedstawienie w odpowiednim świetle. Z pomocą girland i innych list oświetlających, jesteśmy w stanie zbudować klimat, którego pozazdroszczą konkurencyjne wydarzenia. Ludzie lubią wszelakie atrakcje wizualne, ale i też dźwiękowe, dlatego też zadbaliśmy aby w ofercie znalazł się również sprzęt nagłośnieniowy. W sprzęcie nagłośnieniowym są zawarte 2 głośniki na stojakach, głośniki mają wystarczającą moc aby zasilić w dźwięk nawet duże pomieszczenia. Jeśli w evencie uwzględnione są przemowy, należy w takim razie wziąć pod uwagę wynajęcie mikrofonu dynamicznego lub nagłownego, w zależności od potrzeb.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.