Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik kawowy prostokątny biały

35.00zł netto
  • Wypożyczalnia stołów Zabrze
  • Wypożyczalnia stołów Gliwice

Nietuzinkowy stolik kawowy

Prostokątny stolik kawowy biały to mebel który ma swój własny styl i charakter. Kanciaste kształty, gruby blat i nogi stolika nadają mu dość masywny wygląd. Do tego dochodzi półka, która dodatkowo wypełnia przestrzeń pod blatem. Efekt ten został osiągnięty przez użycie wielu różnych materiałów, a konstrukcja w tym przypadku okazuje się o wiele bardziej skomplikowana niż można by oczekiwać po stoliku kawowym. W jego konstrukcji wykorzystano kilka różnych materiałów, a w tym płytę pilśniową, płytę wiórową oraz papierową strukturę w formie plastra miodu, która wypełnia puste przestrzenie. Całość pokrywa wysokiej jakości laminat z tworzywa sztucznego, który zapewnia stolikowi trwałość i odpowiednią do zastosowań prezencję.

Meble eventowe – kompleksowy wynajem

Wynajem prostokątnych stolików kawowych polecamy w zestawieniu z meblami z ekoskóry. Świetnie komponują się chociażby z białymi fotelami Jim i sofami Line, na co dowodem są liczne tego typu realizacje wykonane przez wypożyczalnię w ciągu ostatniego roku. Do prezentowanych stolików również świetnie pasują nasze pufy Ottoman. W większości są to proste prostopadłościenne siedziska, w tym jedno, dwu i trzyosobowe, tapicerowane śnieżnobiałą skórą ekologiczną, o wysokości równej 45cm, czyli dokładnie takiej jak stolik kawowy. Z tak skomponowanych zestawów z łatwością stworzyć można nowoczesną aranżację, która na długo zapadnie w pamięć uczestnikom eventu.

Stoliki prostokątne i kwadratowe

Oferujemy wynajem prostokątnych stolików kawowych zarówno w kolorze białym, jak i czarnym. Wynajmujemy również czarne i białe stoliki kawowe kwadratowe oparte na tym samym wzornictwie i materiałach.

Wymiary:
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 45 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.