Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół bankietowy składany

50.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Poznań
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Katowice

Stół bankietowy jest idealnym elementem każdego wesela i innej uroczystej imprezy. Z zewnątrz wykończony aluminiowym kątownikiem, przez co możliwe jest toczenie stołu po ziemi bez uszkodzenia blatu. Wyścielany specjalną powłoką zapobiegającą przemakaniu

Stół dostępny w dwóch rozmiarach:

160cm średnicy - 8 osobowy

180cm średnicy - 10 osobowy

W dobrym guście

Stół bankietowy z pewnością pomieści od 8 do 10 osób przy swojej krawędzi. Jest to stół typowo na przyjęcia bankietowe, ale też nie tylko. Stół przywołuje na myśl klasyczne, modne i popularne modele z branży wynajmu mebli eventowych, przy czym jest na tyle oryginalny że potrafi się wyróżnić na tle innych konkurencyjnych produktów.

Bankiet z marzeń

Spraw by Twoje pieczołowicie organizowane wydarzenie było jak z najskrytszych i najpiękniejszych marzeń. Nie ma nic prostszego, wystarczy wybrać ten stół jak i odpowiednie elementy z reszty potrzebnych. Należałoby też zadbać o dekoracje, które również mamy w swojej ofercie, napisz już dziś a w zamian służymi profesjonalną wyceną i dobrą radą.

Aktualne trendy

Prześledziliśmy dokładnie najnowsze trendy ze świata organizacji mebli eventowych i okazuje się iż stół bankietowy jest jednym z pewników, na którego wręcz wypada zwrócić swą uwagę. Do tego dołącz bankietowe krzesła, obrusy i dekoracje świetlne a na pewno uzyskasz klimat jakiego goście nie znajdą nigdzie indziej. Bal jak z marzeń, od teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Wypożyczalnia stołów nie bez powodu zawarła go w swojej ofercie, jest on bowiem modelem idealnym w swojej kategorii, nie posiada on sobie równych. Na stole bankietowym, potrawy i dekoracje wyglądają wręcz wyśmienicie. Posiadamy różne pokrowce i obrusy w rozmaitych barwach. Na stole równie świetnie będą wyglądać elementy zastawy stołowej, takie jak wazony, czy dystyngowane wazy i naczynia. Można by przy takim zestawieniu rozpłynąć się i cieszyć się każdą chwilą stworzoną dla nas przez organizatorów wydarzenia. Nie ma lepszego rozwiązania na rynku, jest to kwestia pewna. Satysfakcja gwarantowana.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.