Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Pufa Kwadratowa

30.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Wrocław
  • Wynajem krzeseł i stołów Poznań
  • Wynajem krzeseł i stołów Katowice
  • Wynajem krzeseł i stołów Lublin

Kwadratowa pufa Ottoman to jeden z najpopularniejszych mebli w naszej kolekcji mebli tapicerowanych. Pufa ta posiada wiele silnych atutów, a jednym z nich jest fakt, że w naszym katalogu występuje obok całej serii puf Ottoman o szerokiej gamie rozmiarów. Obok puf kostek, jak ta, występują pufy okrągłe, pufy dwu i trzy osobowe, oraz tak zwane pufy ćwiartki, czyli w kształcie ćwierci okręgu, co pozwala na układanie ich w rozmaite kształty.

Dodatkowo mocną stroną prezentowanej tu kwadratowej pufy jest zastosowany materiał obicia, czyli biała skóra ekologiczna. Jest to nie tylko materiał bardzo estetyczny i często kojarzony z komfortem, a nawet z luksusem, ale także bardzo wytrzymały i odporny na zabrudzenia i wilgoć. Jak zatem widać z powyższego nasza biała pufa nadaje się jak ulał do zastosowań eventowych.

Jeśli interesuje Państwa wynajem puf eventowych i mają Państwo związane z tym pytania, nasze biuro obsługi klienta chętnie na nie odpowie.    

Wymiary pufy:  40 x 40 x 40cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.