Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik kawowy prostokątny czarny

35.00 zł netto
  • Wypożyczalnia stołów Katowice
  • Wypożyczalnia stołów Lublin
  • Czarny stolik kawowy - wypożyczalnia

Praktyczny i modny stolik kawowy

Czarny prostokątny stolik kawowy to przykład prostego mebla eventowego o dość skomplikowanej konstrukcji. Stolik robi wrażenie bardzo masywnego, ale gruby blat i nogi nie są wcale wykonane z litego drewna lub innej pełnej struktury. W jego konstrukcji zastosowano między innymi płytę wiórową i płytę pilśniową, a wewnątrz grubych elementów jako wypełnienie wykorzystano papierową strukturę w formie plastra miodu. Całość pokryta jest nowoczesnym laminatem z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie zapewnia stolikowi trwałość, wytrzymałość oraz estetykę adekwatną do zastosowań eventowych.

Kompleksowe wyposażenie eventów

Stoliki kawowe prostokątne doskonale sprawdzają się w aranżacjach eventów wykorzystujących nowoczesne meble tapicerowane skórą ekologiczną. Niewielki masywny stolik lub ława, czyli dokładnie taki, jak przedstawiamy tutaj, doskonale zgrywa się z fotelami i kanapami, których design w znacznym stopniu opiera się na solidnych prostopadłościennych bryłach. W galeriach z naszych realizacji naleźć można co najmniej kilka aranżacji wykorzystujących takie właśnie zestawienie.

Wypożyczalnia stolików kawowych poleca

Obok prezentowanych tu stolików w kolorze czarnym polecamy również wynajem stolików kawowych prostokątnych w kolorze białym. W asortymencie wypożyczalni znaleźć można również stoliki kawowe kwadratowe, także w kolorze białym i czarnym.

Wymiary:
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 45 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.