Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Lada Barowa Prosta

150.00zł netto
Dostępne w każdym momencie
  • Wypożyczenie lady barowej dla klienta

Uniwersalna lada barowa

Nasza prosta lada barowa znana jest z tego, że jest prosta, a dzięki temu dość uniwersalna. Prezentowana lada nie posiada żadnych charakterystycznych elementów, które wiązałyby ją ściśle z jednym zastosowaniem. Dzięki temu może być wykorzystywana jako lada barowa, lada do szatni, stół cateringowy, długi stolik barowy, najczęściej ustawiany wzdłuż ścian, a nawet mebel ekspozycyjny lub służący wyłącznie do celów dekoracyjnych. W jednej z naszych realizacji lady proste okazały się doskonałym rozwiązaniem jako meble do wyposażenia konkursu kulinarnego. Podsumowując ten akapit możemy zatem jeszcze raz wrócić do pierwszego zdania w tym akapicie.  

Wynajem mebli barowych

Prezentowana lada prosta wykonana jest w całości z laminowanych płyt wiórowych w kolorze białym. Dzięki temu poza prostotą cechuje ją również wysoka estetyka. Jeżeli jednak interesuje Państwa coś nieco bardziej wyszukanego, to wypożyczalnia może zaproponować również wynajem podobnych lad, jednak wyposażonych w pikowaną tapicerkę. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu na stronie.

Wymiary:
Szerokość: 130 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 105 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.