Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Listwa LED

140.00zł netto
  • Wynajem wyposażenia biur Poznań

Wielofunkcyjna listwa LED

Listwa LED to dość niepozorne urządzenie oświetleniowe, które jednak ma wiele do zaoferowania. Listwa umożliwia programowanie oświetlenia, w tym oświetlenia barwnego. Jest to niezwykle praktyczna funkcjonalność, która pozwala między innymi na manipulowanie atmosferą eventu, barwne podświetlanie elementów wystroju, kolorystyczne dopasowanie światła do barw firmy, instytucji, kampanii marketingowej, oraz wiele innych manipulacji. Listwy wykorzystywane są niekiedy do podświetlania ścian, zmiany ich barwy lub tworzenia innych interesujących efektów. Listwy świetlne są trochę jak pokrowce, w tym sensie, że światło odmienia całe wnętrza podobnie jak pokrowce odmieniają meble.

Wypożyczalnia poleca oświetlenie na eventy

Wypożyczalnia oferuje wynajem szerokiej gamy urządzeń oświetleniowych. Obok listew LED w naszym asortymencie znajdują się również świecące barwnym światłem reflektory, oświetlenie halogenowe, światełka choinkowe i girlandy, a także kilka eleganckich modeli lamp do salonu. W naszym katalogu znajdą Państwo coś na każdą okazję.

 

Lista wyposażona w 216 żarówek LED o długości 108cm.

Możliwość programowania trybów i kolorów świecenia.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.