Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Egg

18.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Wałbrzych
  • Wynajem mebli biurowych Warszawa
  • Wynajem mebli biurowych Kraków
  • Wynajem mebli biurowych Łódź

Innowacja stylu

Krzesło Egg jest unikalnym rozwiązaniem na rynku krzeseł eventowych. Jego wybór wzbogaca oryginalny charakter eventu, a wygoda siedzenia łechta ego przybyłych gości dzięki komfortowi jaki daje. Nowoczesna stylistyka jaką cechuje się krzesło Egg to kamień milowy na rynku wynajmu mebli eventowych, a udostępnia je wypożyczalnia krzeseł Poznań.

Na wyjątkowe wydarzenie

Wyjątkowe wydarzenia nie dzieją się codziennie. Taki event jako organizator chcemy potraktować odpowiedzialnie i chcemy dopilnować wszelkich niuansów jakie mają na niego wpływ. Krzesła Egg z pewnością uczynią Twój event niepowtarzalnym i unikalnym.

Zabawa trwa...

Krzesła Egg umilą nam czas obdarowując przybyłe osoby na wydarzenie w czas pełen komfortu. Spędź rozmowy w miłej atmosferze w pomieszczeniu udekorowane produktami z naszej oferty. To naprawdę bardzo prosty i skuteczny sposób. Wynajem krzeseł Egg jest bardzo prosty i przyjemny. Wynajmując je z naszej wypożyczalni krzeseł Wrocław, jesteś w stanie uczynić swój event jeszcze świetniejszym. To niespotykane- tak pomyślą Twoi goście, których zaprosiłeś na event. Wypożyczalnia mebli starała się w odpowiedni sposób dobrać do swojej oferty takie świetne modele jak krzesło Egg. Trzeba je zobaczyć na własne oczy, aby w pełni docenić jego olśniewający wygląd, z której to by strony nie patrzeć. Robi piorunujące wrażenie z każdego kąta, tak samo postawione w każdym kącie w towarzystwie stolików bankietowych lub koktajlowych, będą tworzyć efekt WOW jako jedna całość. Wynajem mebli eventowych jest coraz bardziej rozkręcającą się dziedziną w naszym rodzimym rynku. Zaczynaliśmy stosunkowo wcześnie, dzięki czemu zebraliśmy już wiele cennego doświadczenia, które pomaga nam świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym możliwym poziomie. Krzesła Egg nadają się na imprezy każdego typu, od tych o oficjalnym charakterze, do tych casualowych- bardziej luźnych, niezobowiązujących. W naszej ofercie posiadamy wiele świetnych dekoracji i akcesoriów eventowych. Posiadamy również sprzęt multimedialny.

Wymiary:
Szerokość: 47cm
Głębokość: 45cm
Wysokość: 81cm

Materiały :

  • Stelaż drewno bukowe z elementami metalowymi malowanymi proszkowo na kolor czarny
  • Siedzisko: tworzywo sztuczne ABS
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.