Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Ghost TRANSPARENT

35.00 zł netto
  • Wypożyczalnia mebli biurowych Kraków
  • Wypożyczalnia mebli biurowych Łódź
  • Krzesła transparentne - krzesła bankietowe

Stylowe przezroczyste krzesło wykonane z poliwęglanu

Transparentność

Krzesło transparentne daje użytkownikowi poczucia siedzenia w wyjątkowym meblu. Niespotykany wcześniej design połączony z bogactwem wygody i przeźroczystym/transparentnym wzornictwem, sprawia iż wynajem mebli nigdy wcześniej nie był aż tak satysfakcjonujący. Krzesło Transparent jest pełnoprawnym krzesłem bankietowym, ma optymalne wymiary tj 54cm szerokości, 55cm głębokości oraz aż 94cm wysokości co czyni je idealnym rozwiązaniem na bankiety.

Multifunkcyjność

To doprawdy świetny model zbierający wysokie recenzje użytkowników, którzy mieli przyjemność je użytkować. Goście, którzy mogli na własnej skórze się przekonać o jego wygodzie, byli usatysfakcjonowani wysokim standardem jakie daje im krzesło Transparent

Nie ma takiego drugiego

Co prawda nie w dosłownym sensie, bo wyprodukowano go w licznej ilości kopii, jednakże ciężko na rynku o drugi taki model, który oddałby chociaż w połowie tyle przyjemności ile czerpie się z krzesła TRANSPARENT. Siedzisko z tworzywa sztucznego podpiera kregosłup lędźwiowy w sposób profesjonalny, jest świetnym rozwiązaniem na wesela, bale, bankiety. Krzesło transparent przede wszystkim wygląda wspaniale, wypożyczalnia krzeseł jest z niego prawdziwie dumna. Krzesło transparent będzie świetnie pasować na wystawne bankiety, dystyngowane bale, studniówki, imprezy promocyjne, czy też różne innego typu eventy. Krzesło teksturą przypomina kryształowe obiekty. Nasi goście chętnie na nich siadają, krzesła stają się swoistą atrakcją. Miło w nich się siedzi, rozmawia i spożywa posiłki popijając dobrym sokiem, bądź kawą. W towarzystwie dobrej muzyki nadawanej z naszego sprzętu nagłośnieniowego, event wespnie się na wyżyny, co sprawi że na pewno będzie o nim głośno jeszcze jakiś czas po zakończeniu, a czas ten będzie raczej dłuższy niż krótszy. Pomyśl ile radości przyniesie event, który może roznieść się jak pozytywne echo dalej i dalej. Zadowolone wyrazy twarzy naszych gości będą wynagrodzeniem za zorganizowanie eventu, który uwzględni wynajem krzeseł transparentnych. Niesamowite wrażenia czekają na Ciebie, są na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz i zamów je już dziś.

Wymiary:
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 92 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.