Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Skinny

32.00 zł netto
  • Wynajem stołów Warszawa
  • Wypożyczalnia krzeseł

Blat: Płyta wiórowa, folia melaminowa, tworzywo ABS (kopolimery akrylonitrylu, butadienu i styrenu)

Podstawa: Noga/ Szyna boczna: stal, epoksydowa/poliestrowa powłoka proszkowa Noga wewnętrzna: stal, proszkowa powłoka

Wszystko pod ręką

Stolik skinny jest bardzo zgrabną konstrukcją. Jego wymiary to 75 centymetrów głębokości i tyle samo szerokości. Wysokość natomiast to o jeden cm mniej od szerokości i głębokości, czyli 74cm. Stolik jest dostępny w kolorze białym, mamy jednak w swojej ofercie stoliki koloru czarnego dla bardziej odważnych organizatorów eventowych. Na eventach króluje jednak bez-zmiennie kolor biały. W bieli bawili się najznamienitsi ludzie z całego świata. Stolik skinny rządzi pod względem wygody i wyglądu jakie daje uczestnikom by ci się cieszyli.

Mistrz świata wagi lekkiej

Tytuł przewrotny gdyż można by pomyśleć, że nagle znaleźliśmy się na stronie o tematyce bokserskiej. Niech tytuł jednak Was nie zmyli, stolik jest prawdziwym mistrzem w swojej kategorii zwiewnych i lekkich mebli.

i wygrywa...

Tak proszę Państwa, stolik skinny często wygrywa w starciu nawet z cięższymi zawodnikami ;) Nie czekaj i już dziś podejmij decyzję o wynajęciu go i wdrożeniu w stylistykę swej imprezy. Nie gonimy jednak i dajemy czas by się zastanowić nad decyzją, stolików jest na tyle dużo, że ich dostępność jest "od ręki". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, do stolika Skinny pasuje bardzo wiele przedmiotów eventowych z naszej oferty. Liczne akcesoria i dekoracje eventowe, a nawet sprzęt multimedialny i zastawa stołowa, sprawią że event można będzie wykończyć w olśniewający sposób, z pewnością zapadnie on w pamięci odwiedzających Wasze eventy. Stolik skinny jest zgrabnym meblem w kolorze białym, doskonale wygląda w towarzystwie stolika kawowego lub szklanego stolika Prism lub stolika Ibiza. Nie zwlekaj już dłużej, spróbuj czegoś nowego a na pewno z nami sobie poradzisz, jesteśmy profesjonalistami służącymi pomocą w sprawach umeblowania miejsca wydarzenia. Z nami zagospodarujesz przestrzennie każdy rodzaj powierzchni, a także i imprezy plenerowe.

Wymiary:
Szerokość: 75 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 74 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.