Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Apollo

32.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Wrocław
  • Wynajem krzeseł i stołów Poznań

Apollo

Krzesełko to ma dość nietypową konstrukcję, czym możemy zaskoczyć naszych gości. Dostępne jest w kolorach czarnym i białym. Możemy zatem dopasowywać krzesła tak jak nam się podoba. Można je ustawić w kompozycji z otoczeniem i innymi meblami na zasadzie kontrastu tj. zestawiamy przy sobie czerń z bielą. Można także zestawić je w towarzystwie ciemnych lub jasnych kolorów, z pewnością będą pasowały do wielu rodzajów eventów.

W pogoni za trendami

Wybierając krzesło Apollo masz pewność, że wynajem mebli będzie sprawiał Ci satysfakcję za każdym razem. Krzesło ma wysokość 83cm, szerokość 63cm i 58cm głębokości. Przy czym szerokość siedziska wynosi 39cm, a wysokość siedziska ma 45cm. Postaw na sprawdzone rozwiązaniem jakim jest krzesło Apollo.

Radosne rozwiązanie

Zamień swój event w bajkę. Bez smutku, bez bólu, to wszystko z krzesłem Apollo z naszej kolekcji mebli eventowych. Niesamowitym jest jego konstrukcja, trudno się przestać dziwić jak dobrym rozwiązaniem jest wybór właśnie tego krzesła na event. Wynajem krzeseł jest u nas intuicyjny. Wypożyczalnia krzeseł Wrocław świadczy usługi również w reszcie kraju. Warto dodać, że krzesło to jest mega wygodne, nie w sposób znaleźć krzesła w podobnej jakości wykonania, jak krzesło Apollo. Krzesło Apollo jest liderem na rynku krzeseł na całym świecie, komfort jakim obdarza użytkownika jest niespotykany nigdzie indziej. Nasza wypożyczalnia mebli chętnie doradzi w kwestiach wyboru odpowiednich mebli do Państwa eventu i w całości poświęci się w przypadku jego docelowej realizacji. To proste, wystarczy że napiszesz w mailu, jakie meble potrzebujesz wynająć, oraz w jakim terminie i na jaki okres czasu, a w odpowiedzi dostaniesz od nas profesjonalną graficzną wycenę wynajmu krzeseł. W mailu podaj również jakiej dotyczy to miejscowości, oraz na jakim piętrze odbywać się będzie event, gdyż nasza wycena obejmuje również poziom. Meble eventowe to dziedzina, której się poświęciliśmy i jeśli chcesz aby wszystko odbyło się bezproblemowo, to nasza firma właśnie taki gładki wynajem zapewnia.

Wymiary:
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 58 cm
Wysokość: 83 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.