Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło konferencyjne ISO z pulpitem

od 18.00 zł netto
  • Wypożyczalnia mebli Łódź
  • Wypożyczalnia mebli Wrocław

Krzesło konferencyjne ISO z pulpitem

Notuj wygodnie

Tapicerowane krzesło ISO z pulpitem jest dobrym sposobem na zagospodarowanie przestrzenne pomieszczenia w którym odbędzie się event. Eventy na które będzie pasować to wszelakiego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje na temat produktów, z których to firma może mieć duży zysk. Wynajem mebli to inwestycja, która z pewnością się zwróci w niedługim terminie.

Relaks plus komfort

Przy organizacji prezentacji biznesowej i konferencji należy pamiętać, że tylko w pełni zrelaksowany użytkownik/przybyły gość, który będzie siedział na tym krześle przy pulpicie, może wynieść w całości to co do przekazania miał twórca eventu. Takim sposobem zdobywa się najwięcej. Goście przychodzą na eventy z zewnątrz, mając swoje własne życie i przeżycia, przeciętna osoba siedząc w niewygodnym miejscu nawet się nie skupi na reszcie np. na tym co miała do przekazania prezentacja.

Przyjemne zamówienie

Krzesła te są łatwe w transporcie i w przenoszeniu. Łatwo je będzie samodzielnie rozłożyć, lub też mamy usługę polegającą na rozłożeniu całego zamówionego sprzętu na event. Z rozłożeniem krzeseł poradzi sobie naprawdę każdy. Można je nakładać na siebie, jedno na drugie, co usprawnia przenoszenie z miejsca na miejsce. Krzesła mają potencjał aby zasilić miejsce imprezy o funkcjonalne siedziska, oraz aby dodać komfortu i zadowolenia uczestnikom wydarzenia, którzy będą spędzać czas na nich. Zamówienie u nas jest proste, wystarczy zadzwonić i przekazać, jakie meble chcą Państwo wynająć i w jakiej ilości oraz w jakim terminie. Należy również podać numer piętra na którym będzie odbywało się wydarzenie. Można również meble odbierać osobiście, zmniejsza to wtedy koszty wynajmu. Meble będą idealnym rozwiązaniem w przypadku urządzania eventów o tematyce prowadzenia prezentacji, bądź szkolenia. Będą również świetne na eventy, na których występuje dobry poczęstunek, catering. Krzesła Iso z pulpitem umożliwiają nie tylko siedzenia, ale i także pisanie na funkcjonalnym i przydatnym pulpicie. Zamówienie tych krzeseł z pewnością da Państwu olbrzymią dawkę satysfakcji.

Wymiary:
Wysokość: 82 cm 
Szerokość: 54,50 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.