Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło bankietowe czarne

10.00 zł netto
  • Wynajem mebli Wałbrzych
  • Krzesła w pokrowcach elastycznych białych

Bankietowo

Krzesło bankietowe czarne jest jednym z podstawowych elementów naszej kolekcji mebli bankietowych, która zapewnia kompleksowe wyposażenie tego typu eventów. Krzesło posiada wygodne tapicerowane siedzisko i oparcie, wsparte na solidnej stalowej konstrukcji. Stosunkowo eleganckie wzornictwo i solidne wykonanie sprawiają, że krzesło to równie dobrze stosować można z tekstyliami, jak i bez. Jeżeli chodzi o tekstylia, to w naszej ofercie mamy niezwykle eleganckie pokrowce elastyczne, przeznaczone specjalnie do tego wzoru krzesła.

Pełne wyposażenie bankietowe

Jak już wspomniano, wynajem krzeseł bankietowych w naszej wypożyczalni mebli wspieramy również ofertą wynajmu wszelkich innych mebli i wyposażenia bankietowego. Z nami przygotują państwo bankiet praktycznie od a do z. Zapewniamy bowiem nie tylko odpowiednie meble i tekstylia, ale także akcesoria cateringowe i gastronomiczne, sprzęt nagłośnieniowy, a w razie potrzeby także odpowiednie hale namiotowe.

Wymiary:
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 57 cm
Wysokość: 94 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.