Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło bankietowe granatowe

10.00 zł netto
  • Wypożyczalnia mebli Kraków
  • Wynajem krzeseł i pokrowców - meble bankietowe

Krzesło na uroczyste okazje

Granatowe krzesła bankietowe to jeden z najpopularniejszych punktów w naszym katalogu krzeseł na wynajem. Krzesła te w swojej formie zostały idealnie dopasowane do przewidzianej dla nich funkcji. Posiadają one wygodne siedziska i medalionowe oparcia tapicerowane estetyczną granatową tkaniną. Całość, wraz ze stalowym stelażem, daje bardzo dobry efekt, zarówno jeśli chodzi o wrażenia wizualne, jak i odczucia z użytkowania.
Z naszymi krzesłami bankietowymi mają Państwo gwarancję odpowiedniej wygody i funkcjonalności.

Eleganckie w pokrowcu lub bez

Wypożyczalnia krzeseł, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nieustannie poszerza asortyment. Jedną z naszych propozycji dla organizatorów bankietów i przyjęć są elastyczne pokrowce bankietowe. Pokrowce na krzesła bankietowe występują u nas w trzech kolorach, to jest w kolorze białym, czarnym, i czerwonym. Zastosowanie pokrowców ma tą zaletę, że nie tylko zmienia wygląd krzeseł bankietowych, ale także pozwala dostosować je do różnorodnych okoliczności i kolorystyki aranżacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bankietową, jaką przygotowała dla państwa wypożyczalnia mebli eventowych.

Wymiary:
Szerokość: 45 cm
Głębokość: 57 cm
Wysokość: 94 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.