Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Beta Black

7.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Lublin

Solidne krzesło eventowe

Czarne krzesło Beta Black to standardowe krzesło eventowe, które określić można jako tak zwane krzesło robocze. Łącząc plastikowe siedzenie z nogami i konstrukcją z malowanej na kolor czarny stali, krzesło to reprezentuje standardowe wzornictwo, adekwatne do zastosowań.

Praktyczny wybór

Krzesła Beta Black wyróżniają się swoimi walorami utylitarnymi. Krzesła te można sztaplować, a dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego i stali, są również odporne na zabrudzenia. Czyszczenie krzeseł przed lub po evencie można na przykład wykonać przy użyciu profesjonalnej myjki, którą także oferujemy w katalogu wypożyczalni.

Niezliczone zastosowania

Krzesła Beta, zarówno w prezentowanej tu wersji Black, jak i Chrome, sprawdzą się doskonale jako krzesła konferencyjne, a także przy organizacji szkoleń, kursów i egzaminów. Krzesła tego typu z powodzeniem zastosować można na stworzenie widowni, jak i na potrzeby wyposażenia poczekalni. Jak widać krzesła Beta są meblami w wszechstronnym zastosowaniu.

Wymiary:
Szerokość siedziska: 49,6 cm
Głębokość siedziska: 48,6 cm
Wysokość siedziska: 47,5 cm
Wysokość: 77 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.