Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Apollo czarne

28.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Katowice

Wygoda i wygląd

Czarne krzesło apollo to przykład nowoczesnego wzornictwa, które zaowocowało bardzo wygodnym meblem wykonanym z nowoczesnych materiałów i przyjemnym dla oka. Skupmy się jednak na tym, co jest najmocniejszą stroną krzesła Apollo. Po pierwsze głębokie i wygodne siedzenie wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Komfort i wygoda to słowa, które w przypadku krzesła Apollo mają swoją wagę, sens i faktyczne znaczenie. Wygodne siedzenie, barwione w masie na kolor czarny, wspiera się na smukłych stalowych nóżkach zakończonych ruchomymi podkładkami, dopasowującymi się do podłoża.

Krzesło do kawiarni i na bankiet

Krzesło Apollo doskonale nadaje się do wykorzystania na potrzeby bankietów aranżowanych w nieco nowocześniejszym i mniej formalnym stylu. Jest też bardzo dobrą opcją, jeżeli chodzi o aranżacje w stylu kawiarnianym. Wypożyczalnia krzeseł poleca krzesła Apollo w zestawie ze stołami Houston, które w naszym katalogu wydają się najlepiej dopasowane pod względem stylu.

Wymiary:
Szerokość: 62 cm
Głębokość: 58 cm
Wysokość: 83 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.