Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Apollo czarne

28.00 zł netto
  • Wynajem krzeseł i stołów Katowice

Czarne krzesło apollo to przykład nowoczesnego wzornictwa, które zaowocowało bardzo wygodnym meblem wykonanym z nowoczesnych materiałów i przyjemnym dla oka. Skupmy się jednak na tym, co jest najmocniejszą stroną krzesła Apollo. Po pierwsze głębokie i wygodne siedzenie wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Komfort i wygoda to słowa, które w przypadku krzesła Apollo mają swoją wagę, sens i faktyczne znaczenie. Wygodne siedzenie, barwione w masie na kolor czarny, wspiera się na smukłych stalowych nóżkach zakończonych ruchomymi podkładkami, dopasowującymi się do podłoża.

 Krzesła apollo przy odpowiedniej aranżacji, doskonale nadaje się do wykorzystania na potrzeby bankietów aranżowanych w nieco nowocześniejszym i mniej formalnym stylu. Wypożyczalnia krzeseł poleca także Krzesła Apollo w zestawie ze stołami Houston, które w naszym katalogu wydają się najlepiej dopasowane pod względem stylu.

Wymiary:
Szerokość: 75 cm
Głębokość: 75 cm
Wysokość: 74 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.