Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Elastic czarne

32.00 zł netto
  • Wynajem mebli biurowych Poznań

Dynamiczna linia

Czarne Krzesło Elastic to jeden z najbardziej efektownych mebli, które posiadamy obecnie w naszym asortymencie. Już na pierwszy rzut oka krzesło przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym designem. Miękkie linie nadają mu kształt, który odzwierciedlony jest w jego nazwie. Artystyczna forma znalazła jednak w tym przypadku niezwykle praktyczne zastosowanie. Krzesło nie tylko wygląda zjawiskowo, ale oferuje również wysoki komfort użytkowania, co nie w każdym tego typu meblu jest normą.  

Nowoczesne tworzywo

Czarne krzesło Elastic wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie tylko umożliwia formowanie mebli w fantastyczne kształty jak w tym przypadku, ale również zapewnia im dobre parametry użytkowe, poza wygodą użytkownika. Krzesła wykonane z tworzyw sztucznych cechują się dużą trwałością. Wielkim plusem jest tu również odporność na wilgoć i zabrudzenia. Zabiegi konserwacyjne, podobnie zresztą jak czyszczenie, są tu ograniczone do minimum, którym jest przetarcie mebla ściereczką lub odkurzenie. Jak widać elegancja i efektowna stylistyka nie musi wcale wymagać specjalistycznych zabiegów.

Wynajem na eventy w całej Polsce

Dostarczamy meble na eventy w całym kraju, a także w Unii Europejskiej. Nasze krzesła można spotkać na eventach w Warszawie, Krakowie i Berlinie. Jeżeli interesuje Państwa wynajem krzeseł Elastic lub innych krzeseł z naszego katalogu, polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Nasze biuro obsługi klienta z przyjemnością odpowie na każde pytanie i bez zwłoki rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości.

Wymiary:
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.