Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Fold białe

35.00 zł netto
  • Wynajem mebli biurowych Lublin

Krzesło, które zaskakuje

Czy ktoś widział kiedyś krzesło składane, ale do walizki? Na taki niecodzienny pomysł wpadł projektant krzesła Fold. Powstało w ten sposób futurystyczne krzesło, które po użyciu złożyć można do formatu i kształtu walizki. Krzesło to wykonane zostało z wysokiej jakości plastiku w kolorze białym, przez co jest również bardzo trwałe i odporne na ewentualne zabrudzenia.

Idealne do nowoczesnych wnętrz

Jako mebel eventowy krzesło Fold białe sprawdzi się w wielu sytuacjach i w rozmaitym otoczeniu. Jest to jeden z tych mebli, którego design sprawia, iż poza stwierdzeniem, że jest on nowoczesny, niezwykle trudno go zaszufladkować i przywiązać do jednego, ściśle określonego tła lub rodzaju eventu.

Wynajem krzeseł Poznań, Wrocław, Warszawa

W naszej ofercie wynajmu dostępne są także krzesła Fold w kolorze czerwonym lub szarym. W przypadku zainteresowania wypożyczeniem naszych mebli prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Państwu w podjęciu właściwej decyzji.

Wymiary:
Szerokość: 66 cm
Wysokość: 84 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.