Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Fold czerwone

35.00 zł netto
  • Wynajem mebli biurowych Zabrze

Zaskakująca konstrukcja

Czerwone krzesło Fold to mebel nietuzinkowy nie tylko pod względem swojego wyglądu, ale również dzięki kilku innym unikatowym cechom. Krzesło to z pewnością zaintryguje uczestników eventu swoim designem, ale to, co szczególnie wyróżnia je pośród innych krzeseł, to fakt, że projektant skonstruował je w tak sprytny sposób, by składało się do kształtu walizki.

Wysokie walory użytkowe

Krzesło wykonane jest z tworzywa sztucznego barwionego w masie, dzięki czemu posiada kilka dodatkowych walorów użytkowych pożądanych w meblu eventowym. Jest odporne na wilgoć i zabrudzenia, łatwe w czyszczeniu i nie wymaga przy tym specjalistycznych zabiegów utrzymaniowych.

Idealne do nowoczesnych aranżacji

Krzesło Fold wynajem, to propozycja dla tych, którzy pragną stworzyć nowoczesną, ale także oryginalną aranżację eventu. Czerwone krzesła z pewnością przyciągną uwagę uczestników eventu. Szczególnie gorąco polecamy je na imprezy promocyjne i akcje marketingowe, gdzie jaskrawa kolorystyka mebli nie tylko jest absolutnie na miejscu, ale często może wręcz być pożądana.

Wymiary:
Szerokość: 66 cm
Wysokość: 84 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.