Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Cateringowy - Konferencyjny

25.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Zabrze
  • Przykładowa realizacja
  • Stół Cateringowy po rozłożeniu

Stół Cateringowy-Konferencyjny to przede wszystkim

Staranność wykonania

Staranność wykonania w połączeniu z solidną, metalową konstrukcją. Blat wykonany jest z twardego tworzywa PCV koloru białego. Stół ma wymiary 180x74cm, po złożeniu przybiera formę walizki z uchwytem. Wymiary walizki to 13,5x76,5x89,5 cm.

Możliwość domówienia pokrowca lub obrusu do stołu cateringowego.

Wymiary stołu:
180x80
Po złożeniu przybiera formę walizki z uchwytem o wymiarach:
13,5 cm x 76,5 cm x 89,5 cm
Dlatego też zajmuje niewiele miejsca w przechowywaniu.

Apetycznie w gastronomii

Stół cateringowy będzie świetny w przypadku wszelkich eventów skorelowanych z małą i dużą gastronomią. Potrawy podane na stołach przykrytych gustownym obrusem, będą smakowały gościom jak nigdy dotąd wcześniej. Do tego dołączmy krzesła bankietowe lub krzesła MAYA a na pewno będzie to zgranym kompletem.

Drugie oblicze stołu

Nie nakrywając stołu żadnym obrusem, przeistaczamy go w stół konferencyjny, wygląda na prawdę imponująco! Stół zachwyci swoim designem niejednego. Wypożyczalnia stołów posiada go w swojej ofercie od ręki. Wypożyczanie mebli na eventy to znak naszych czasów.Nie nakrywając stołu żadnym obrusem, przeistaczamy go w stół konferencyjny, wygląda na prawdę imponująco! Stół zachwyci swoim designem niejednego. Wypożyczalnia stołów posiada go w swojej ofercie od ręki. Wypożyczanie mebli na eventy to znak naszych czasów. Dobra konferencja będzie jeszcze lepsza jeśli wyposażyć by w nią nasz stół konferencyjno-kateringowy. Model tego stołu uzupełnia naszą ofertę, sprawia że jest ona zdecydowanie atrakcyjniejsza of konkurencji. Stół posiada składane nogi, dzięki czemu łatwość jego przenoszenia jest wprost niebywała. Zachęcamy do wyboru właśnie tego modelu, w towarzystwie wygodnych krzeseł ISO, Apollo, czy też krzeseł bankietowych lub krzeseł Maya, sprawi że event będzie na tak zwanym topie. Ulubionymi elementami wybieranymi przez naszych klientów, którymi można by urozmaicić eventy, są np. czerwony dywan, listwy oświetleniowe, czy też ozdobne pufy LED. Mamy nadzieję, że uda nam się Ciebie skusić by podjąć wynajem właśnie u nas, nasze ceny są atrakcyjne na tle konkurencji, a usługi również nie mają sobie równych. Jeśli chcesz aby wszystko odbyło się terminowo, nie masz innego wyjścia, niż podjąć współprace z nami. Nie czekaj dłużej i sprawdź już teraz, a świat imprez stanie przed Tobą otworem.

Wymiary:
Szerokość: 180 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 75 cm

Po złożeniu przybiera formę walizki z uchwytem o wymiarach: 13,5 cm x 76,5 cm x 89,5 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.