Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Fold szare

35.00 zł netto
  • Wynajem mebli biurowych Wałbrzych

Nietypowe krzesło składane

Szare krzesło Fold to wariant tego nowoczesnego krzesła w nieco bardziej stonowanej kolorystyce. Jest to nowoczesny mebel, którego niecodzienny design z pewnością zaintryguje zarówno uczestników eventu, jak i wielu organizatorów.  Krzesła Fold posiadają bowiem pewną unikatową cechę. Są krzesłami składanymi w dość niecodzienny sposób. Dzięki genialnej inwencji projektanta, po złożeniu krzesło Fold przybiera postać walizki. Nie jest to raczej rozwiązanie często spotykane.

Plastik jednak się sprawdza

Jak widać krzesło Fold w kolorze szarym to niewątpliwie jeden z unikatowych mebli w katalogu krzeseł jaki ma do zaoferowania wypożyczalnia mebli eventowych. Odznacza się ono nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale także doskonałymi cechami utylitarnymi. Barwione w masie tworzywo sztuczne zapewnia łatwe utrzymanie czystości krzesła oraz zapewnia jego całkowitą odporność na wilgoć. Dzięki temu nadaje się ono równie dobrze do zastosowania na imprezach plenerowych, jak i wewnątrz obiektów.

Doskonałe na eventy marketingowe

Krzesła Fold z pewnością doceni każdy organizator eventów promocyjnych i prezentacji marketingowych. Jego futurystyczny kształt doskonale sprawdzi się podczas prezentacji wprowadzanych na rynek produktów oraz eventów marketingowych różnego typu. Wypożyczalnia krzeseł poleca również krzesła Fold w kolorze białym i czerwonym, co znacznie rozszerza możliwości aranżacji eventu.

Wymiary:
Szerokość: 66 cm
Wysokość: 84 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.