Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Forest Transparent

29.00 zł netto
  • wypożyczalnia mebli biurowych Warszawa

Nietuzinkowe wzornictwo

Krzesło Forest transparent przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym designem. Jest to krzesło wykonane z wysokiej jakości transparentnego plastiku, co już samo w sobie czyni je unikatowym. Dodatkowo krzesło to posiada siedzisko, które swoją formą nawiązuje do splątanych gałęzi drzew. Takie rozwiązanie nie tylko uatrakcyjnia wygląd krzesła, ale także ułatwia cyrkulację powietrza, co może być nie bez znaczenia podczas eventów odbywających się w gorące letnie dni.

Krzesło na imprezę w parku i ogrodzie

Wynajem krzeseł Forest transparent polecamy zarówno na eventy outdoorowe, jak też na przyjęcia lub imprezy organizowane w salach lub pod konstrukcjami namiotowymi. Jeżeli chodzi o imprezy plenerowe, to praktycznie każda okazja jest dobra, by znaleźć zastosowanie dla tego niezwykle oryginalnego mebla. Szczególnie polecamy krzesła Forest na przyjęcia ogrodowe i eventy w otoczeniu parkowej zieleni. Tworzywo, z którego zostały wykonane zapewnia w takich warunkach bezproblemowe użytkowanie.

Wysoka jakość, nowoczesne tworzywo

Jako wypożyczalnia mebli eventowych zwracamy szczególną uwagę na parametry techniczno-użytkowe oferowanych przez nas produktów. Wiemy o tym, że organizacja eventów nie jest łatwym zadaniem i dlatego chcemy, by oferowane przez nas meble były nie tylko wygodne i jak najlepiej dopasowane do swojej funkcji, ale także by przygotowanie ich do użycia nie nastręczało zbyt wiele problemów. Krzesło Forest Transparent, to jeden z przykładów, gdzie interesujące wzornictwo łączy się z wygodą użytkowania, a wszystko to poparte jest niezwykłą gamą praktycznych zalet, jak łatwość utrzymania w czystości, odporność na działanie wilgoci i wpływów atmosferycznych i mała waga.

Wymiary:
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 80 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.