Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Ghost czarne

35.00 zł netto
  • wypożyczalnia mebli biurowych Wrocław

Eleganckie krzesło z poliwęglanu

Czarne krzesło Ghost to mebel wzorowany na krzesłach barokowych. Powiązanie nowoczesnego materiału, jakim jest trwałe tworzywo sztuczne, ze stylowym wzornictwem, dało efekt elegancji i prestiżu, który nadaje się do wykorzystania w bardzo wielu okolicznościach. Dodatkowo warto zrócić uwagę na korzyści jakie płyną w tym przypadku z zastosowania lśniącego tworzywa sztucznego. Dzięki temu krzesło Ghost jest nie tylko eleganckie i trwałe, ale również gwarantuje łatwe utrzymanie w czystości, nie wymagając przy tym jakichkolwiek specjalnych zabiegów konserwacyjnych czy utrzymaniowych.

Ponadczasowy wzór

Czarne krzesło tego typu, z charakterystycznym medalionowym oparciem i ostrymi liniami podłokietników, będzie idealnie pasować jako element wyposażenia bankietu lub okolicznościowego przyjęcia. Wypożyczanie krzeseł Ghost polecamy wszystkim tym organizatorom, którzy organizują imprezy, gdzie wymagana jest pewna doza elegancji. Przy takich okazjach krzesła Ghost mogą zostać wykorzystane na przykład do budowy widowni. To jedynie kilka z długiej listy możliwych zastosowań.

Krzesła czarne lub transparentne

Wszystkich tych, których krzesło Ghost urzekło swoją elegancją, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą krzeseł, które ma w ofercie nasza wypożyczalnia krzeseł eventowych. Szczególnie polecamy Państwa uwadze krzesła Ghost Transparent, czyli kolejne z rodziny krzeseł Ghost.

Wymiary:
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 92 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.