Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Hoker barowy 22

25.00 zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł i stołów Warszawa

Nowoczesny hoker

Hoker barowy 22 cechuje się nowoczesnym i efektownym designem. Łączy on w sobie walory estetyczno-użytkowe siedzenia wykonanego z akrylowego tworzywa sztucznego z solidną podstawą z chromowanej stali. Wybierany jest dość często na element aranżacji barowych w nowoczesnym wystroju. Świetnie nadaje się do tworzenia barowego zaplecza imprez korporacyjnych i spotkań ludzi biznesu. Połączenie lśniącej czerni z chromem tworzy odpowiednie do tego rodzaju zastosowań wrażenie prestiżu. Warto zwrócić uwagę, że hoker o takiej estetyce równie łatwo daje się dopasować do nowoczesnej architektury, jak i do wnętrz loftowych lub klasycznych, które spotkać możemy w starych kamienicach lub rezydencjach.

Meble do baru i nie tylko

Wypożyczalnia sprzętu barowego oferuje, obok hokerów i stołków barowych, także szereg innych przydatnych akcesoriów, a w tym akcesoria do cateringu i gastronomi. Z nami bez trudu wyposażą Państwo każdą imprezę, od spotkań prywatnych lub bankietów po spotkania biznesowe i konferencje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu z naszymi konsultantami.

Wymiary:
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 37 cm
Wysokość: 64-82 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.