Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Hoker Bit

25.00 zł netto
  • Wynajem Krzeseł Zabrze

Hoker w stylu "S"

Hoker Bit to mebel barowy z nieco wyższej półki. Wyróżnia go wygodne tapicerowane siedzenie, zainspirowane prawdopodobnie kształtem fali lub litery S. Połączenie czarnej ekoskóry i chromowanej stali nadaje mu elegancki a wręcz ekskluzywny wygląd. Takie zestawienia kolorów i materiałów w innych przypadkach towarzyszą najczęściej produktom luksusowym i ich kampaniom promocyjnym. 

Solidna konstrukcja

Siedzenie hokera Bit oparte jest na solidnej rurze i podstawie z chromowanej stali. Komfort użytkowania dodatkowo podniesiony został poprzez możliwość regulowania wysokości. Podnóżek z wygiętego w pałąk chromowanego pręta pozwala na wygodne oparcie nóg podczas siedzenia.

Stołki, hokery, stoliki - wynajem eventowy

Wraz z hokerami Bit wypożyczalnia poleca szeroką gamę sprzętu barowego na wynajem. Obok hokerów oferujemy również stołki barowe, stoliki barowe, lady, a także dodatkowy sprzęt i akcesoria. Prowadzimy wynajem sprzętu eventowego na terenie całego kraju.

Wymiary:
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 58-80 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.