Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel Chesterfield Czarny

  • wynajem stołów i krzeseł
  • meble eventowe

Bardzo elegancki, stylowy fotel wykonany z ekoskóry w kolorze czarnym. Wymiary: szerokość 76cm, głębia 70cm, wysokość 67cm. Do kompletu polecamy Sofę Chesterfield

Trafny wybór

Fotel Chesterfield z pewnością usatysfakcjonuje wymagające osoby. Czarna tapicerka ze skóry ekologicznej sprawia iż przyciąga wzrok. Takie meble nie zdarzają się często. Każda szanująca się wypożyczalnia mebli powinna mieć go w swoim magazynie. Eventy zaopatrzone w ten fotel przyciągają zaproszonych, jego wygląd sugeruje że jest fotelem bardzo wygodnym i rzeczywiście tak jest. Siedząc na nim można się zapomnieć i przesiedzieć na nim cały dzień. Czas spędzony na nim w towarzystwie dobrej muzyki i rozmów nie będzie na pewno czasem straconym.

Uwypukla zalety kompozycji

Fotel Chesterfield z dużym prawdopodobieństwem będzie współgrał wystrojem Twojego eventu. Do wyboru masz dwie wersje kolorystyczne- najpopularniejsza biała wersja to synonim największych trendów urządzania imprez. W przypadku wyboru wersji czarnej, można dopasować fotel w tym kolorze do licznych kompozycji np. będzie świetnie pasował w zestawieniu z innymi ciemnymi meblami.

A może kontrast?

Wygodne meble to nie wszystko. Aby wydarzenie odniosło sukces, w dużej mierze należy się przyłożyć do solidnej warstwy audio-wizualnej pomieszczenia, w którym się będzie odbywał. Najnowsze trendy eventowe pokazują iż najpopularniejszym wyborem jest kolor biały. Dla tych co chcą się wyróżnić na tle konkurencyjnych eventów, polecamy zabawę kolorami na zasadzie kontrastu. Wypożyczalnia krzeseł Wrocław to również wynajem foteli. Nasza oferta jest na tyle bogata, że sprosta w wyposażeniu nawet największego eventu jakiego Państwo sobie wymarzą. Nie bez powodu z naszych usług korzystają liczne firmy o charakterze działalności o zasięgu międzynarodowym. Wypożyczalnia mebli Wrocław gwarantuje przeprowadzenie wynajmu w sposób niewiarygodnie sprawny. Usługi przebiegają bezproblemowo, zawsze na czas. Klienci po skorzystaniu z naszych usług są nadzwyczaj zadowoleni i korzystają z nich następnie jeszcze niejeden raz. Fotel Chesterfield to synonim luksusu. Tapicerka w kolorze czarnym, dodaje salom eventowym „tego czegoś”. Magiczny wygląd mebli zachwyci gości i zapragną odwiedzić Wasz event w przyszłości jeszcze nie raz.

Wymiary:
Szerokość: 116cm
Głębokość: 88cm
Wysokość: 78cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.