Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya czarne

16.00 zł netto
  • Wynajem mebli Warszawa

Doskonałe krzesło eventowe

Czarne krzesło Maya to jedna z naszych propozycji w kategorii eleganckich i funkcjonalnych krzeseł z tworzywa sztucznego. Dzięki swojemu prostemu, acz niepospolitemu wzornictwu, czarne krzesła Maya pasują do wielu okazji, których w pierwszej chwili wcale nie kojarzymy z plastikowymi meblami, a jednak. Maya, jak przystało na prawdziwego prymusa wśród plastikowych krzeseł, zawsze prezentuje się skromnie i schludnie. Kolor czarny natomiast sprawia, że bez trudu daje się dopasowywać do aranżacji, gdzie czerń ma za zadanie potęgować wrażenie luksusu, klasy i elegancji. Można wspomnieć chociażby o eventach promujących luksusowe samochody lub biżuterię.

Wyjątkowa ergonomia

Należy w tym miejscu wyjaśnić, że kolorystyka, to tylko jeden z co najmniej kilku argumentów za wyborem krzeseł Maya. W przypadku tych krzeseł estetyka łączy się z wysoką funkcjonalnością i nieprzeciętną wygodą. Być może największym atutem krzeseł Maya jest właśnie to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Mowa tutaj o profilu siedzenia, który sprawia, że krzesło od pierwszej chwili zaskakuje wygodą.

Trwałe, wygodne, uniwersalne

Krzesła Maya zostały dopracowane w najmniejszym szczególe. Nawet matowa faktura materiału jest bardzo przyjemna w dotyku i dodatkowo potęguje wrażenie komfortu. Jeżeli natomiast chodzi o aspekty praktyczne ważne dla samej wypożyczalni krzeseł, jak i gospodarza lub organizatora eventu, to warto wspomnieć możliwość sztaplowania. Sztaplowanie, w przypadku transportu i przenoszenia krzeseł, a także ich przechowywania, jest cechą nie do przecenienia. Dodatkowo można odnotować niewielką wagę krzeseł Maya oraz, podobnie jak w przypadku innych krzeseł z tworzywa sztucznego, wysoką odporność na zabrudzenia i wilgoć.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 81 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.