Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya niebieskie

16.00 zł netto
  • Wynajem mebli Kraków

Krzesła na eventy marketingowe

Niebieskie, a w zasadzie błękitne krzesło Maya, cechuje się nowoczesnym i funkcjonalnym wzornictwem. Krzesła tego rodzaju idealnie nadają się na przykład na potrzeby eventów marketingowych i prezentacji nowych produktów. Z naszego dotychczasowego doświadczenia wynika, że właśnie na takie eventy najczęściej zamawiane są krzesła Maya. Inne potencjalne zastosowanie Maya może znaleźć na imprezach towarzyskich oraz imprezach dla dzieci i młodzieży.

Stworzone do barwnych aranżacji

Krzesła Maja wynajem występują w naszym asortymencie w kilku kolorach. Obok niebieskiego jest to między innymi pomarańczowy oraz zielony. Oczywistą zaletą bogatej kolorystyki jest w tym przypadku większa swoboda, jeżeli chodzi o aranżację wystroju eventu. Wybór dostępnych kolorów często pozwala także na dobranie kolorystyki mebli do barw kojarzonych z firmą, organizacją, instytucją lub tematyką eventu.

Meble odporne na wilgoć i zabrudzenia

Wypożyczalnia krzeseł eventowych rekomenduje krzesła Maya także tym, którzy przykładają szczególną wagę do najbardziej prozaicznych praktycznych aspektów użytkowania wynajmowanych mebli. Nie da się ukryć, że z punktu widzenia gospodarza lub organizatora eventu niezwykle istotne mogą być takie właściwości krzeseł, jak odporność na zabrudzenia i działanie wilgoci. Krzesła Maya doskonale spełnią te wymagania, dzięki temu nadają się doskonale do zastosowania w pomieszczeniach, jak i na imprezach outdoorowych. Dodatkowy plus to niewielka waga krzeseł Maya oraz możliwość sztaplowania.

Polecamy szeroki asortyment krzeseł z tworzywa sztucznego. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 81 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.