Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya pomaranczowe

16.00 zł netto
  • Wynajem mebli Łódź

Pomarańczowe krzesło eventowe

Jedną z zalet krzeseł Maya jest ich bogata kolorystyka. Krzesła te występują w kilku żywych kolorach, a jednym z nich jest właśnie kolor pomarańczowy. Jakkolwiek najwięcej zastosowań znajdują krzesła białe, z raczej oczywistych względów, to jednak krzesła kolorowe, w tym pomarańczowe, także mają swoich miłośników, a co ważniejsze, w przypadku niektórych eventów właśnie takie krzesła nadają się idealnie.

Na imprezy towarzyskie i marketingowe

Polecamy je gorąco na imprezy dla młodzieży i dzieci oraz wszędzie tam, gdzie organizatorom zależy na uzyskaniu interesującego i urozmaiconego efektu aranżacji. Barwny wystrój sprzyja także tworzeniu nieco luźniejszej, towarzyskiej atmosfery.

Idealne do barwnych aranżacji

Należy podkreślić, że krzesła Maya zawdzięczają swoją popularność nie tylko bogatej kolorystyce. Prawdę powiedziawszy popularność mebli eventowych oparta jedynie na aspekcie wizualnym najprawdopodobniej szybko by się skończyła. Maja to jeden z tych produktów, który się po prostu udał. Zarówno wzornictwo, jak i walory użytkowe pod każdym względem zostały trafione w przysłowiowy punkt. Dostępność w urozmaiconej palecie kolorystycznej jest jedynie dodatkowym plusem.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 45 cm
Wysokość: 81 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.