Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Maya zielone

14.00 zł netto
  • Wynajem mebli Wrocław

Zielone krzesła Maya uzupełniają naszą barwną kolekcję tego modelu. Wyróżniają się one oryginalnym i w znacznej mierze uniwersalnym wzornictwem, które, w zależności od zastosowanego koloru, może być określane jako intrygujące, inspirujące, a w przypadku czerni lub bieli, nawet jako eleganckie. Tym, co przesądza o popularności krzeseł Maya nie jest jednak ich atrakcyjny wygląd, ale duża wygoda i niezwykłe walory użytkowe.

Krzesło Maya wykonane jest z odpornego na czynniki zewnętrzne tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest ono nie tylko meblem estetycznym i wygodnym, ale także trwałym. Tworzywo, z którego wykonane są krzesła Maya jest odporne na działanie wilgoci w najrozmaitszej postaci, od deszczu, po przypadkowo rozlane napoje. Dobrze znosi również promieniowanie ultrafioletowe i działanie podwyższonej temperatury na przykład przy zetknięciu z gorącymi potrawami.

Wynajem krzeseł Maya, obok zielonego, oferujemy w kilku innych kolorach, w tym w kolorze pomarańczowym, białym i niebieskim. Wypożyczalnia eventowa poleca również szeroką gamę innych mebli i akcesoriów. Naszym klientom zapewniamy transport oraz pomoc w realizacji zaplanowanej aranżacji, a po zakończeniu eventu terminowy odbiór. Zapraszamy do współpracy.

Wymiary:
Szerokość: 42 cm
Głębokość: 48 cm
Wysokość: 81 cm
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.