Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Vic White

28.00 zł netto
  • Wynajem mebli Zabrze

Czysta biel

Białe krzesła Vic polecamy na eleganckie przyjęcia ogrodowe oraz wszędzie tam, gdzie biel jest pożądanym kolorem w aranżacji. Można tu przytoczyć przykład uroczystości ślubnych. Białe krzesła z tworzywa sztucznego, takie jak tutaj prezentowane, szczególnie dobrze sprawdzą się podczas organizacji imprez w całości lub częściowo w plenerze.

Odporne na wilgoć i zabrudzenia

Krzesła Vic wynajem, poza walorami estetycznymi, posiadają również wszelkie pożądane cechy krzeseł z tworzywa sztucznego. Przy organizacji eventów odporność na wilgoć i łatwość utrzymania mebli w czystości jest nie bez znaczenia. Inna bardzo pozytywna cecha, to możliwość sztaplowania. Przy niewielkiej wadze krzeseł bardzo ułatwia to transport i magazynowanie. Także wykonanie lub zmiana zaplanowanej aranżacji wystroju eventu nie wymaga wówczas wiele wysiłku.

Wypożyczalnia krzeseł poleca

Wypożyczalnia krzeseł oferuje również pełną gamę innych mebli eventowych, w tym stoły i stoliki, a także namioty eventowe. Ponadto posiadamy w katalogu szeroki asortyment dodatkowego sprzętu i akcesoriów, począwszy od cateringu i gastronomii, a skończywszy na oświetleniu i nagłośnieniu. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego katalogu, a w razie pytań polecamy kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Wymiary:
Szerokość: 42 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 84 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.