Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Krzesło Vic Transparent

28.00 zł netto
  • Wynajem mebli Katowice

Krzesło z transparentnego plastiku

Krzesło Vic Transparent to przykład eleganckiego transparentnego mebla, wykonanego z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jeżeli chodzi o wzornictwo, to Vic nawiązuje do najlepszych tradycji i klasycznych wzorów. Wysmakowane linie i gładkie krawędzie dają przyjemne wrażenie wizualne, a ergonomicznie wyprofilowane siedzisko gwarantuje gościom poczucie stabilności i wygody. Krzesła transparentne mają dodatkowo tę wielką zaletę, że łatwo jest je dopasować do rozmaitych aranżacji kolorystycznych.

Na imprezę plenerową i nie tylko

Wynajem krzeseł transparentnych Vic mocno rekomendujemy wszystkim agencjom i event-managerom, którzy poszukują mebli na szykowne aranżacje uroczystości i imprez, które odbywać się mają pod gołym niebem. Stylowe krzesło transparentne będzie doskonałym meblem na eleganckie przyjęcia ogrodowe lub bankiety, czy to w otoczeniu zieleni, czy też organizowane z użyciem konstrukcji namiotowych.

Wymiary:
Szerokość: 42 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 84 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.