Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Bankietowy

50.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Lublin

Meble bankietowe - wynajem

Mówiąc o różnych kategoriach mebli eventowych możemy prawie zawsze wskazać na jakieś wyróżniające je cechy. W przypadku mebli bankietowych charakterystycznym elementem aranżacji są stoły z okrągłymi blatami. Tutaj przedstawiamy właśnie jeden z takich stołów. Jest to profesjonalny stół bankietowy występujący w naszej kolekcji w wariancie o średnicy 160cm i 180cm i dość standardowej wysokości 75cm. Stół posiada blat z płyty laminowanej imitującej drewno. Jego szczególną cechą jest aluminiowa listwa okalająca blat, która stanowi bardzo dobre zabezpieczenie blatu przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.

Składany stół bankietowy

Stół wyposażony jest także w składane nogi. Dzięki temu oraz aluminiowemu zabezpieczeniu blatu stół można bez większych obaw toczyć po równych powierzchniach. To nie tylko w znacznym stopniu ułatwia jego przemieszczanie w budynkach i przy rozstawianiu, ale jest też bardzo korzystne w przypadku przewożenia lub magazynowania stołów. Składane nogi z łatwością docenią również ci, którym przyjdzie przemieszczać stoły w wąskich korytarzach, klatkach schodowych, lub przenosić przez wąskie drzwi.

Dostępne rozmiary:

  • 160x75
  • 180x75
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.