Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Fotel biurowy Premium Derby

  • wynajem stolow lubuskie
  • Fotele obrotowe do biura - wypożyczalnia

Jakość Premium

Obrotowy fotel Premium, tapicerowany, posiada mechanizm Tilt. Idealnie sprawdza się przy reprezentacyjnych stanowiskach. Fotel obrotowy premium to modny mebel eventowo-biurowy. Jest on dużo wygodniejszy w porównaniu do poprzedniego modelu standard. Fotel Premium cechuje się ergonomicznym bardzo wygodnym oparciem. Oparcie zaprojektowane jest tak, aby wspierać kręgosłup lędźwiowy, dzięki czemu reszta partii kręgosłupa jest odpowiednio potraktowana i wypoczęta. Dzięki takiej formule wykonania, użytkownik który będzie miał okazje usiąść w takim krześle z pewnością będzie w pełni usatysfakcjonowany, dostanie on dodatkowej energii, którą będzie mógł potem z efektywnością spożytkować. Wygoda podczas pracy jest nieoceniona, w komfortowych warunkach, twoi pracownicy wespną się na wyżyny swoich możliwości.

Klimat eventu

Fotel Premium jest modelem obrotowym, umożliwia ono obracanie się na nim wokół własnej osi o zasięgu 360stopni. Siedzisko spoczywa na solidnej chromowanej podstawie, na gładko jeżdżących, niezacinających się kółkach. Fotel posiada również dwa wygodne podłokietniki, służące do komfortowego podparcia zmęczonych rąk. Model ten oczywiście nie mógłby się obejść bez pneumatycznej regulacji wysokości. Siedzisko oprócz chromowanych elementów, wykonane jest z magicznie czarnej skóry ekologicznej, to wszystko robi na gościach wrażenie. Krzesło to idealnie będzie się nadawało do wszelkiego rodzaju eventów z kategorii rozrywkowej, ale i biznesowej.

Na najwyższym poziomie

Dołączmy do krzesła stoły konferencyjne a zestaw taki będzie idealny na prezentacje firmowe, czy też szkolenia. W ofercie posiadamy również masę akcesoriów i dodatków stworzonych do zastosowania ich na eventach. Znajdziemy w niej także sprzęt multimedialny, który z pewnością uświetni organizowane przez Państwa wydarzenie. Dodanie do niego nowoczesnych efektów świetlnych i wizualnych, będzie kropeczką nad i, swoistym zwieńczeniem imprezy. Dołączmy do tego ekrany multimedialne i projektor krótkoogniskowy, a umożliwi to nam stworzenie ładnego pokazu wizualnego. W ofercie również posiadamy sprzęt nagłośnieniowy tj. głośniki, oraz mikrofony np. nagłowny. Wypożyczalnia krzeseł Poznań gwarantuje Państwa satysfakcje, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego, w obu przypadkach uświadczą Państwo miłej i kulturalnej obsługi. Dbamy o wszystko za klienta, nie musi się o nic martwić, gdyż nasze doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Wymiary:
Szerokość: 59 cm
Głębokość: 52 cm
Wysokość: 87-97 cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.