Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Crystal Square

65.00zł netto
  • Wynajem wyposażenia biur Gliwice

Niezniszczalny werzalit

Stolik Crystal Square zawdzięcza swoją nazwę transparentnej nodze z tworzywa sztucznego oraz kwadratowemu blatowi z werzalitu. Stolik posiada także stateczną kwadratową podstawę. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, a zastosowanie werzalitu dodatkowo sprawia, że blat stolika jest niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne, w tym uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz różnego rodzaju zabrudzenia. Jest to zatem idealna konstrukcja do zastosowań barowo – kawiarnianych o ogólnie do wykorzystania eventowego. Dzięki wysokiej estetyce stoliki Crystal Square stosować można bez dodatków tekstylnych. Nie wyklucza to jednak zastosowania obrusów lub pokrowców, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wynajem stolików Wrocław, Katowice, Opole

W asortymencie wypożyczalni poza prezentowanymi tutaj stolikami kawiarnianymi Crystal Square występują również stoliki Crystal Round, czyli wersja z okrągłym blatem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem.

Wymiary:
Szerokość: 70 cm
Głębokość: 70 cm
Wysokość: 73 cm

Blat: werzalit

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.