Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Egg

49.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Gliwice

Stylowy i nowoczesny

Solik Egg to doskonały przykład nowoczesnego mebla typu kawiarnianego. Stolik posiada dość cienki blat o średnicy 70cm, wykonany z lakierowanego MDF-u. Charakterystyczną cechą stolika Egg są jego nogi, które wykonane zostały z naturalnego drewna i w górnej części usztywnione są dodatkową konstrukcją zbudowaną z cienkich stalowych prętów. Całość odznacza się oryginalnością i wysoką estetyką.

Modny stolik kawiarniany

Stoliki Egg polecamy w szczególności do wszelkiego sortu aranżacji kawiarnianych. Co to oznacza? Nie musi to być oczywiście stricte wyposażenie kawiarni. Często się jednak zdarza, że organizatorzy eventów pragną stworzyć miejsce o nieco swobodniejszej atmosferze, być może nawiązać do klimatu kawiarnianego. Stoliki Egg doskonale odnajdą się w takiej roli. Innych potencjalnych zastosowań jest również sporo. Stoliki tego typu wykorzystywane są między innymi na stoiskach targowych, stoiskach promocyjnych, w punktach gastronomicznych, stołówkach i strefach Lounge.

Stoły, stoliki – wynajem na eventy

Warto w tym miejscu przypomnieć, ze wypożyczalnia oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy, co oznacza, że mogą Państwo na bardzo korzystnych warunkach wynająć stoliki Egg na kilka lub kilkanaście miesięcy. Polecamy je na przykład do firmowej stołówki, tymczasowego biura, itp. Zwracamy również uwagę, że stoliki Egg najlepiej wypożyczać w kompletach z krzesłami Egg opartymi na identycznym wzornictwie.

Wymiary:
Średnica: 70cm
Wysokość: 74,5cm

Blat: MDF lakierowany

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.