Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Ever Black

48.00zł netto
  • Wypożyczalnia krzeseł Wałbrzych

Nowoczesny stół eventowy

Stół Ever Black to mebel, który bez wahania nazwać można nowoczesnym i bardzo estetycznym, co w tym przypadku nie jest jedynie figurą retoryczną lub hasłem reklamowym. Stół posiada dość cienki blat z płyty pokrytej jednolitym czarnym laminatem. Blat opiera się na czterech chromowanych nogach o przekroju rurowym. Nogi zakończone są podkładkami z tworzywa sztucznego, które z jednej strony pełnią rolę elementów antypoślizgowych i zabezpieczają podłoże przed zarysowaniem, a z drugiej pozwalają na regulację wysokości w niewielkim zakresie. Takie rozwiązanie sprawia w szczególności, że po drobnej regulacji stół będzie stać stabilnie nawet na nierównym podłożu.

Estetyka bez dodatków

Jeżeli chodzi o aspekt wizualny, to warto zauważyć, że stół z powodzeniem nadaje się do stosowania bez żadnych dodatków tekstylnych. Wszystkie elementy odznaczają się wysoką estetyką i dobrym stanem technicznym. Nasze stoły są czyste i zadbane. Oczywiście w żaden sposób nie wyklucza to stosowania ich z różnego rodzaju obrusami i pokrowcami, jeżeli tylko takie rozwiązanie pasuje lepiej do zaprojektowanej aranżacji.

Wypożyczalnia oferuje wynajem stołów Ever w kolorze czarnym, jak prezentowany tu stół Ever Black, jak i w kolorze białym, pod nazwą Ever White.

Wymiary:
Szerokość: 120,140,160 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 73 cm

Blat: płyta laminowana.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.