Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stół Ever White

48.00zł netto
  • Wynajem Krzeseł Warszawa

Biały stół eventowy

Biały stół Ever, który prezentujemy na tej stronie to mebel pod wieloma względami dość specyficzny. Po pierwsze trudno jednoznacznie określić jego przeznaczenie. Nie jest to jednak wada. Ponieważ ten brak precyzyjnej desygnacji w tym przypadku nie znamionuje braku możliwych zastosowań, ale raczej duży uniwersalizm.

Nowoczesne i uniwersalne wzornictwo

Stół Ever odznacza się wysoką estetyką i nowoczesnym designem. Blat wykonany jest z płyty pokrytej wysokiej jakości białym laminatem. Nogi z chromowanej stali o przekroju okrągłym zakończone są nakładkami z tworzywa sztucznego, których zadaniem jest zabezpieczenie przed poślizgiem i zarysowaniem podłoża. Całość prezentuje się wręcz nienagannie, co pozwala na stosowanie stołów Ever bez dodatkowych tekstyliów.    

W naszym asortymencie znajdują się stoły Ever zarówno w kolorze białym, jak i czarnym. Ułatwia to wybór wynajmowanych mebli najlepiej dopasowany do okazji.  

Wymiary:
Szerokość: 120,140,160 cm
Głębokość: 80 cm
Wysokość: 73 cm

Blat: płyta laminowana.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.