Twoja Wypożyczalnia Mebli Eventowych

Stolik Hestia

70.00zł netto
  • Wynajem wyposażenia biur Wałbrzych

Nowoczesny stolik kawowy

Hestia to przykład nowoczesnego mebla designerskiego z naszej kolekcji stolików kawowych. Stolik ten, jak przystało na solidny mebel eventowy, wykonany jest z wytrzymałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów. Okrągły blat z hartowanego szkła osadzony został na stożkowej podstawie z tworzywa sztucznego. Podstawa jest dość masywna, co zapewnia stolikowi odpowiednią stabilność oraz trwałość, a do tego bardzo efektowny wygląd.

Meble do salonu - wypożyczalnia

Stolik Hestia dzięki swojej nowoczesnej formie, niewielkim wymiarom oraz transparentnemu blatowi, robi różnicę w bardzo pozytywnym sensie. Wynajem stolików kawowych Hestia możemy polecić do aranżacji opartych o nowoczesne meble tapicerowane eko-skórą. Stolik sprawdzi się bez zastrzeżeń w wystroju nowoczesnego salonu, strefy lounge, lub luksusowej loży. Doskonale nada się również do nowoczesnej poczekalni. Zbliżonym pod względem formy meblem w ofercie wypożyczalni jest stolik Vesta. Nie jest to jednak stolik kawowy ale koktajlowy, który dodatkowo oferuje możliwość podświetlenia. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Wymiary:
Średnica: 40cm
Wysokość: 43cm

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.